Vip'y, TrollGold'y i wiele więcej!

Ostatnio na naszej stronie pojawiły się zakładki które pozwalają zdobyć darmowe TrollGold'y, aby dowiedzieć się jak z nich korzystać kliknij "Czytaj więcej".

Sposób 1.
Zgłaszanie błędów - jeśli znajdziesz błąd na serwerze zgłoś go w celu poprawy rozgrywki a dodatkowo otrzymasz hojną nagrodę w postaci TrollGold'ów do wydania w sklepie. Prosimy o dokładny opis za co jest odpowiednia nagroda.
(Tylko pierwsza osoba z tym samym błędem dostanie wynagrodzenie. Tylko zgłaszając w ten sposób błąd uzyskasz TrollGold'y, więc nie spamuj admina)
Link do formularza dostępny po kliknięciu w to zdanie.

Sposób 2.
Jeśli masz pomysł na nowy tryb, widziałeś coś na innym serwerze masz ciekawe ulepszenia w rozgrywce dla graczy w swojej głowie prześlij pomysł za pomocą.
Link do formularza dostępny po kliknięciu w to zdanie.

Sposób 3.
Nagrywaj filmy z naszego serwera, wrzucaj je na YouTube. Jeśli twoje filmiki staną się popularne, możesz otrzymać rangę YouTube'r oraz systematycznie TrollGold'y, które będziesz mógł przeznaczyć na nagrody dla fanów lub na własny użytek.

Sposób 4.
Bierz udział w konkursach organizowanych na naszych serwerach Minecraft (Aktualnie dostępne na serwach KitPvP), już wkrótce podobne konkursy pojawią się na innych serwerach można będzie w nich wygrać wiele TrollGold'ów oraz zdobyć unikalne przedmioty.

Sposób 5.
Już w piątek oficjalnie ruszy serwer Creative Event's, a na nim pierwsze wyzwanie dla budowniczych zdolnych poświęcić czas na rozwijanie naszego serwera Minecraft. Więcej informacji pojawi się na stronie! Testy serwera odbędą się już wkrótce.

Strona wykorzystuje pliki cookies, polityka plików cookies dostępna tutaj