[Poradnik] MiniGra Murder Mystery - Tajemnica Morderstwa

Witajcie drodzy Gracze!

Nasz drugi poradnik o rozgrywce na naszym serwerze przygotował również Moderator Prison - szun3210 - lecz o innej tematyce, a mianowicie o naszej najnowszej MiniGrze - Murder Mystery. Zapraszamy do czytania!

Jeżeli jesteś zainteresowany tym poradnikiem, kliknij ''Czytaj więcej''.

 

 

Przeżyć morderstwo lub samemu je powodować, czyli Murder Mystery - Tajemnica Morderstwa

 

 

  1. Wejście na MiniGrę

Po zalogowaniu się, pierwszym etapem jest wejście na serwer  Murder Mystery. Najlepszym sposobem na to jest kliknięcie kompasu (rys. 1) PPM. Po tej czynności ukaże nam się menu serwerów, w którym klikamy na żelazny miecz podpisany Murder Mystery (rys. 2)

 

rys.1

 

rys 2.

Drugim sposobem wejścia na serwer jest naciśnięcie PPM lub LPM na NPC Withera podpisanego Trollcraft (rys. 3) bezpośrednio na hubie po zalogowaniu się.

 

rys 3.

 

  1. Jak rozpocząć rozgrywkę?

Należy wejść na serwer jednym z powyższych sposobów i wybrać jedną z trzech tabliczek (rys. 4)

 

rys 4.

 

  1. Kim mogę zostać po rozpoczęciu gry?

Po rozpoczęciu  gry możesz dostać jedną z trzech ról :

  • Detektyw  - ma za zadanie wytropić mordercę oraz go zabić, gdy detektyw zginie łuk upada i wtedy osoba niewinna może go podnieść. Jako detektyw dostaje się łuk  i strzałę. (rys. 5)
  • Niewinny - jego  rolą w grze jest nie dać się zabić oraz gdy zginie detektyw ma za zadanie podnieść łuk i zabić mordercę. Kiedy zbierze 10 monet otrzymuje łuk i strzałę, którymi może zabić mordercę. Na starcie nic nie dostaje. (rys. 6)
  • Morderca - aby wygrać musi zabić wszystkich niewinnych oraz detektywa. Na start dostaje żelazny miecz,  a gdy zbierze 10 złota jego miecz zamienia się w łuk którym może strzelać do reszty graczy. (rys. 7)

 

rys. 5

 

rys. 6

 

rys. 74.Co posiada VIP i SVIP?

Jako VIP bądź SVIP możesz skorzystać z mikstury która daje ci efekt szybkości na 20 sekund, kosztuje ona 5 monet. (rys. 8)


rys. 8

 

  1. Podsumowanie

MiniGra o nazwie “Murder Mystery” polega na wykazaniu się jako morderca zabijając wszystkich niewinnych oraz detektywa, wykazując się przy tym sprytem i myśleniem aby nie wpaść w sidła detektywa. Jako detektyw musisz wykazać się logicznym myśleniem oraz spostrzegawczością żeby jak najszybciej pokonać mordercę, zanim zabije wszystkich niewinnych.

 

Wykonał Moderator Prisona:

@Szun3210

 

Dziękujemy za przeczytanie powyższego poradnika, wyczekujcie kolejnych!

Pozdrawia Ekipa Trollcraft.pl

 

Strona wykorzystuje pliki cookies, polityka plików cookies dostępna tutaj